www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота травня 04, 2024 7:54 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Презентабельные серьги

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Awiolla



З нами з: 15.10.20
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: неділя січня 10, 2021 3:38 pm    Тема повідомлення: Презентабельные серьги Відповісти цитуючи

Все мои серьги смотрятся немного простовато. Есть возможность взять что-то более стоящее. Захожу в ювелирные салоны и разбегаются гала. На каких серьгах остановиться?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Margorobbi



З нами з: 15.10.20
Повідомлень: 42

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 11, 2021 1:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Возьмите что то необычной формы или серьги с вставками, только не с белым фианитом, а зеленым или голубым.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Wiktori9iTil



З нами з: 15.10.20
Повідомлень: 41

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 11, 2021 11:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Может украшения смотрятся простовато из-за того, что вы редко делаете новые обновки? Со временем все приедается, знаю по себе) Даже самые простенькие золотые пусеты https://yaizakon.com.ua/kak-vybrat-zolotye-sergi-pusety-na-podarok/ выглядят сногсшибательно, когда вы их недавно купили. И в тот же момент любой бриллиант через пару лет может наскучить и захочется купить что-то новое.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
alina-malina



З нами з: 04.11.20
Повідомлень: 33

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2021 12:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сейчас пользуются популярностью серьги джекеты. Модель интересна тем, что вы можете носить их как пусеты, сняв нижнюю часть, и как джекеты. Посмотрите каталог https://stolychnashop.com.ua/yuvelirnye-ukrasheniya/sergi-dzhekety/, думаю Вам понравится.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BladeZ



З нами з: 17.02.20
Повідомлень: 29

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 09, 2021 10:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Конечно же если у вас позволяют финансы, то лучше всего выбрать для себя серьги с бриллиантами, поскольку такие украшения всегда будут в моде и смотрятся очень симпатично. Вот довольно симпатичные серьги с бриллиантами - https://zlato.ua/ru/sergi_ukrzoloto_iz_krasnogo_zolota_s_brilliantom_uz19146_000104155/ , такие вам точно наверняка понравятся.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Zitanaia



З нами з: 19.03.20
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 23, 2021 2:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я сейчас гвоздики ношу с камушками, мои любимые
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Yalilo



З нами з: 19.03.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 24, 2021 12:36 pm    Тема повідомлення: Re: Презентабельные серьги Відповісти цитуючи

Awiolla написав:
Все мои серьги смотрятся немного простовато. Есть возможность взять что-то более стоящее. Захожу в ювелирные салоны и разбегаются гала. На каких серьгах остановиться?

Я обычно без особого повода тоже ношу простые удобные сережки, особенно когда маски "вошли в моду" сережку нужно выбирать минималистские, чтобы не мешали. На особый случай тут да, нужно что-то этакое. У меня на такие ситуации есть милейшие серьги Pandora, одеваю такие по праздникам. Сделаны они из сплава с покрытием розовым золотом 14k.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Webzerkalo



З нами з: 08.08.21
Повідомлень: 410

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 20, 2023 10:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да заработать стало куда проще чем раньше, это точно. Знаете как я зарабатываю деньги? Все через сайт https://1xBetvip.site/ работаю частенько. Ну да, вам следовало бы попробовать тоже, я знаю как получить у них деньги
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group