www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 26, 2024 2:00 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Новый Apple iPhone 13!

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 269

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 23, 2021 8:30 am    Тема повідомлення: Новый Apple iPhone 13! Відповісти цитуючи

Привет, нужен на подарок, просто очень хочется купить именно оригинал, с хорошей гарантией и остальным. Есть пока только сомнение какой выбрать новинку этого года, или прошлогодний.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 484

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 23, 2021 8:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вы правы, я сам начал замечать что сейчас очень много рекламы, по-поводу продаж не оригинальных айфонов, не понимаю зачем такие покупать, ведь там нет той надежности которая есть в оригинале.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 272

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 23, 2021 8:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Katier написав:
Вы правы, я сам начал замечать что сейчас очень много рекламы, по-поводу продаж не оригинальных айфонов, не понимаю зачем такие покупать, ведь там нет той надежности которая есть в оригинале.

Отличный я бы сказал подарок, главное выбираете что бы ваш бюджет смог потянуть такой большой и красивый смартфон. Просто потом можете влезть в такие долги что лучше немного подождать или взять модель по старше.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 366

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 23, 2021 8:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Amur написав:

Отличный я бы сказал подарок, главное выбираете что бы ваш бюджет смог потянуть такой большой и красивый смартфон. Просто потом можете влезть в такие долги что лучше немного подождать или взять модель по старше.

Мне тоже такая идея нравится, скоро юбилей, и думаю жене будет приятно что бы в дверь постучал курьер и принес такой подарок, в месте где буду заказывать уверен, в цитрусе брал уже не первый раз все отлично.
Apple iPhone 13 Pro 512GB Graphite https://www.citrus.ua/smartfony/iphone-13-pro-512gb-graphite-apple-696670.html эта модель больше всего понравилась, думаю и она оценит.
Ну вам нужно самую первую очередь отталкиваться от функций что вы хотите от данного смартфона, и потом решать какую модель брать или про или мах.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group