www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 9:23 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Совет

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra.
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Umik



З нами з: 27.05.21
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: субота вересня 18, 2021 12:55 pm    Тема повідомлення: Совет Відповісти цитуючи

совет
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Valtsman



З нами з: 29.11.20
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2021 4:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Confused
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
S_Connors



З нами з: 13.07.22
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 02, 2022 8:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пуста тема. Треба видаляти такі...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
JBSoros



З нами з: 27.09.22
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 27, 2022 11:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Згоден!
_________________
Jazz, box and s*x
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalikmakra



З нами з: 21.07.23
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 21, 2023 10:15 pm    Тема повідомлення: комплектуючі для вейпа Відповісти цитуючи

Привіт, друзі!

Давно хотів з вами поспілкуватися на тему комплектуючі для под систем. Відразу хочу сказати, що я не є фахівцем у вейпінгу, але останнім часом звернув свою увагу на цю тему.

Я шукав інтернет-магазин, де можна було б придбати якісні комплектуючі для своєї под системи. Випадково натрапив на магазин Гуру Вейп. З першого погляду, він вразив мене широким асортиментом та професійним підходом.

На сайті GuruVape знайшов усе необхідне для моєї под системи: від випаровуачів і жижі до різних картриджів. Кожен товар супроводжується детальним описом та фотографіями, що дозволяє зробити правильний вибір.

Окрім того, мені сподобалася швидка доставка. Через кілька днів після замовлення я вже отримав свої комплектуючі. Посилка була добре упакована, що гарантувало цілісність товару.

Я не можу сказати, що це прямо реклама, адже це всього лише моя особиста думка і враження. Всі ми знаємо, що знайти надійного постачальника комплектуючих для вейпінгу не так просто. Тож, хто цікавиться цією темою, раджу звернутися до Guru Vape та зробити власні висновки.

Буду вдячний за ваші відгуки та рекомендації, можливо, ви також маєте досвід співпраці з цим магазином або іншими добрими постачальниками комплектуючих. Поділіться своїми історіями та порадами, адже ми всі тут для того, щоб допомагати один одному.

Бажаю усім гарних вечора та приємного вейпінгу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alan



З нами з: 19.08.19
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 17, 2023 7:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Посоветуйте надежного и выгодного поставщика декоративной косметики.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 105

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 17, 2023 7:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Alan написав:
Посоветуйте надежного и выгодного поставщика декоративной косметики.


Я бы вам советовала зайти на сайт интернет магазина "Lorina", там реально очень выгодные цены на косметику оптом https://lorina.com.ua/ У нас есть небольшой магазин, так их продукция уходит на "Ура!". Качество косметики очень высокое, на это ни разу ни у кого нареканий не было. Так что поставщик надежный, смело можете оформлять заказ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group