www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 6:18 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Влада Кролевця забороняє проведення ПроРоку!!!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 2:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

15 вересня планую бути в Кролевці, можемо зустрітися на місці проведення фестивалю, і детально продумати план дій. Але так щоб це не було схоже на мітинг, бо чомусь здається що нас ще посадють за несанкціоновану публічну акцію. Very Happy
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 2:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так ми і зробимо, я теж збираюсь 15 бути в Кролевці.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 10:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хорошая, я бы сказал толковая дея, единственная проблема, это собрать народ, которому не безразлично это мероприятие и еще важно чтобы люди не просто думали, а еще и предлагали свое видение решения проблемы (ведь у молодых все в руках - будущее за вами), и пердлагали свою помощь в организационных вопросах по решению данных, почти монархических взгядов.
Заранее всем спасибо!!
Надеюсь что 15 сентябра все таки состоится встреча тех, кому не безразлично ущемление прав человека, особенно молодого поколения.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 07, 2007 9:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

15 вересня - де і о котрій? А то вийде, як в пісні - "На том же месте, в тот же час".
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 07, 2007 9:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго времени суток Уважаемые Дамы и Господа!

Я думаю эмоции по поводу проведения фестиваля исчерпаны.
Ни о каком компромисе речи мне кажется идти не может. Я несколько раз сталкивался с нашей местной властью и скажу Вам честно -помощи я не увидел.
Кроме самодурства и фонарей у них фантазии ни на что не хватает.
Так что решать этот вопрос нужно другим путем.
Каким именно я думаю мы и будем обговаривать при встрече, о которой и будет оповещено.
Так что до встречи.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 07, 2007 10:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж скоріш за все приїду....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 10, 2007 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ser написав:
15 вересня планую бути в Кролевці, можемо зустрітися на місці проведення фестивалю, і детально продумати план дій. Але так щоб це не було схоже на мітинг, бо чомусь здається що нас ще посадють за несанкціоновану публічну акцію. Very Happy


*
Гадаю, що про місце та час зустрічі можна говорити відкрито.

Ну думаю, що буде сотня люду. І це - не акція, не мітинг. До того ж - не надзвичайний стан у країні, коли більше трьох - зась!

Зберемося, поп’ємо де-небудь кави, помізкуємо.
Призначай зустріч, Ser!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 8:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Де активісти? Чому ніхто зустріч не призначає?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 9:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

igorOKs написав:
Де активісти? Чому ніхто зустріч не призначає?

*
Чекаємо команди Ser'а.

Анумо, заходимо на основний сайт, в розділ "контакт" та надсилаємо номер свого мобільного (вказати - хто) на імейл, що там зазначено.

Сьогодні-завтра, Сер має сповістити о котрій годині, та де зустрічаємося.

Але бажано, також, щоб Сер написав і на форумі. Нічого забороненого тут немає!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вибачаюсь за затримку. Хворів, а доступу до нету вдома нема.
Якщо сьогодні встигну зробити всю роботу що профілонив за хворобою, то завтра виїду на авто в кролевець.

тому ввечері скажу точно. Але якщо хто прочитає, то орієнтовно на 6 годину вечора біля арки, а далі шось придумаємо.

ще раз вибачаюсь за мовчання.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 3:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

їду завтра з ранку, такшо о 6-ій біля арки
мій тел о5о 9415839
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 4:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я буду, я на фесті був з фіолетовим волоссям!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 4:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тонка тема, тонкі обставини... При чому тут діти, та щей немовлята? У кожного своя думка. А референдум ніхто з запитанням : Чи потрібен місту "ПроРок"? проводити не буде. Факт. Проблема мабуть десь в площині порозуміння. У всіх в цьому житті є власні інтереси. Де у кого в цьому житті є дуда, у когось гроші, у когось мізки. А в когось - нема нічого! Той, хто щось робить - завжди під шквалом критики. Оргкомітету необхідно бути готовим до політичної гри, але місцевого дитячого рівня. Адже на разі є конфліктна ситуація - тобі забороняють, а ти не згоден. Ти можеш піти, нічого не сказавши, не образившись, можеш знайти впливові прошарки, які прошаркаються і все вирішать. Фест підтримується урядом України, а це чогось да варто. Місцева влада - не тітка. Вона не ображається. Вона - має право. Оргкомітет має бути більш гнучкішим і за час, що залишився до літа 2008 року знайти способи для врегулювання конфлікту. Чому влада не була присутня при відкритті? Конфлікт. Чому влада не була присутня при закритті? Конфлікт. Той, хто знає правду, той розуміє, про що йдеться. Оргкомітет міг би вирулювати ситуацію. Реакція влади - не розумна, буде змінена, безумовно. А якщо й ні, то якесь містечко поруч отримає дуже гарний молодіжний захід, повагу з боку молоді та профі. На мою думку, не треба збору підписів, не треба референдумів. Тільки недалекоглядна людина не бачить в "ПроРоці" прорив, який створює імідж міста. Це не політика. Це - життя міста. Зрозуміємо це, тоді й буде САЛЮТ! Якого не було. Рішення влади імпульсивне та емоційне, як рішення людини, яку образили. Влада не має так себе вести. Про лист ніхто не знає окрім владної верхівки та оргкомітету. Не лякайте прихільників року, шукайте компрорміси. Або необхідно спробувати проводити фест в Конотопі. Там обовязково підтримають!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 5:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дуже гарно написано, але є багато але.

1. Порозуміння. Згадайте слова Володимира, про то як гарно виглядали заступники голів на відкритті та закритті фестивалю 2006 року і які обіцянки підтримки вони гордо вимвляли. Що натомість. Розкажу якщо цікаво при зустрічі завтра. Але проблеми росли неначе з Чорнобиля дощик пройшов грибний.
2. Місце проведення. Альтернатива стадіон(Людмила начебто писала). Минулого 2006 року з квітня місяця ми шукали можливість зробити фестиваль саме там. Нас звинуватили що ми хочемо нагрітися на продажу квитків(вартість квитка який був вже роздрукований була 3 грн). Зразу виросла проблема біля 20000 грн або на покриття газону або на компенсацію за газон. Електрифікація ще близько 15000 грн. Як вам порозуміння.
3. Цією зустріччю планується дізнатися бачення людей. А не зробити мітинг чи референдум. Це навіть незаконно.
4. Спробувати провести в Конотопі. Це часом не натяк? Тоді я собі буду та мої діти будуть мене питати чому ти народився і виріс в Кролевці, а розвиваєш інше місто яке зовсім поруч. (Так мабуть хтось питав у свого батька. чому залізнодорожна розвязка у Конотопі а не в Кролевці. Кролевець претендував на це положення в середині минулого сторіччя).
5. Вся біда в політичній безграмотності населення. Здається знаю як та партія називається і зразу лізу або в коаліцію або в опозицію. Таке враження що в країні не залишилось ні інженерів, ні будівельників, ні лікарів - одні політики. В цьому році нас підтримав уряд Януковича(в минулому уряд Єханурова), але шановні до чого ж тут політика.

Підсумок підводити не буду, кожен зможе дописати сам але від себе.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 10:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже жалкую що не маю змоги бути звами, але на те є певні обставини (група "МОРіЯ", з Кролевця, пише в одній із кращих студій міста Києва нову пісню, де я маю буті як ... ). Це дуже для мене важливо.
Плекаю надію що мій рідний брат всеж ттаки з вами зустрінеться і ви обгооврите болючі для міста питання і прийдете до якоїсь спільної думки та рішення. Я подумки з вами.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group