www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:12 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Какую музыку вы любите???
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
VORT



З нами з: 07.08.07
Повідомлень: 3
Звідки: м. Київ

ПовідомленняНаписане: субота серпня 25, 2007 3:43 pm    Тема повідомлення: Re: Какую музыку вы любите??? Відповісти цитуючи

Amatory, Slipknot, RAMMSTEIN, доречі, хтось знає де можно концерти зкачати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 27, 2007 10:31 am    Тема повідомлення: Re: Какую музыку вы любите??? Відповісти цитуючи

VORT написав:
Amatory, Slipknot, RAMMSTEIN, доречі, хтось знає де можно концерти зкачати?

На infostore.org подивись..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 29, 2007 7:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://musicmp3.spb.ru/ Тут я качаю музику, що подобається особисто мені - велика різноманітність жанрів і виконавців. Зараз я слухаю Lara Fabian та Garou. Класика і джаз - це постійно. А ще відкрила для себе російського барда Тимура Шаова.
Щодо українського шансону - є Гарик Кричевський, але він співає російською. Взагалі, романтизація кримінальних елементів - це суто російський менталітет, ніде в світі, і тим більше в Україні такого, на щастя, не було. На жаль, зараз є. І ще, шансон - це французька естрадна пісня. Думаю, Едіт Піаф, Моріс Шевальє та Ів Монтан в могилі перевертаються, коли шансоном називають тюремні пісні. Для тих, хто любить попсу (хоча рок тут теж є): http://www.zaycev.net/
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2007 11:48 am    Тема повідомлення: Какую музыкут вы любите??? Відповісти цитуючи

Шановні, ви не підкажете де можна знайти "Люстри Чижевського" І як правильно назва пишеться з латинськими вперемішку?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2007 12:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А яке відношення мають люстри Чижевського до музики?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2007 12:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Люстри Чижевського"- це назва гурту, соліст гурту раніше співав в команді "Тостер"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2007 2:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чого тільки не буває на світі! Very Happy Вік живи, вік навчайся
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 7:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Чого тільки не буває на світі! Very Happy Вік живи, вік навчайся
хороший сайт с мп3. даже SALEM есть. Wink а как тебя звать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 8:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт, Дюха!!! А як сайт називається, я щось не зрозумів. :?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 8:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДЮХА написав:
Людмила написав:
Чого тільки не буває на світі! Very Happy Вік живи, вік навчайся
хороший сайт с мп3. даже SALEM есть. Wink а как тебя звать?

Тільки не дивуйся: мене звати Людмила Smile
to igorOKs: посилання на сайт http://musicmp3.spb.ru/ Дуже рекомендую
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 8:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось я запутався :? дякую за ссилку Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 8:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Люди, не підкажете де можна закачати сольний альбом гітариста Rammstein, Ріхарда Круспе "Emigrate", на infostore енергію просить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 2:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ось тут глянь http://www.zaycev.net/m3_lists/6_15.shtml


» Emigrate - Babe
» Emigrate - blood
» Emigrate - emigrate
» Emigrate - help me
» Emigrate - In my tears
» Emigrate - let me break
» Emigrate - My World
» Emigrate - New York City
» Emigrate - new york city (remix)
» Emigrate - resolution
» Emigrate - temptation
» Emigrate - this is what
» Emigrate - you cant get enough
» Emigrate (rammstein) - Wake up
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 3:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дякую!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота вересня 22, 2007 6:13 am    Тема повідомлення: Слухаю різну, за настроєм Відповісти цитуючи

Недавно попорпався в своєму "музичному архіві" і знайшов касети Ніни Матвієнко з піснями, що вона їх співала на початку 90х років. Одержав не тільки задоволеня, а й декілька годин повноцінного життя. Кожна пісня - то історія буття народу, доля людини. Скільки образів виникло в голові, а ще більше запитань, що спонукали лізти до підручника з етнографії та словників за відповідями! Кожна пісня Ніни - то як коротенька вистава. Переслуховував уже кілька разів, і щоразу знаходжу нові нюанси, що навівають нові й позитивні емоції. А потім послухав КД = КомпактДиск (=СД), наполовину з піснями з касет та новими піснями, видання 2004 року. І дуже розчарувався. Нема душі в піснях, є виконання, нема емоцій. Здається, Ніну після вступу до масонського ордена та в коло нашої еліти, заполонив матеріялізм, гроші стали основним мотивом творчости, тепер уже у лапках. Шкода, що так сохнуть таланти.
Так що раджу слухати Матвієнко 1990х років.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group