www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 9:51 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Стиральная машина

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
niksa



З нами з: 17.12.20
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: середа травня 19, 2021 4:28 pm    Тема повідомлення: Стиральная машина Відповісти цитуючи

Нужна качественная стиральная машинка, подскажите, какой фирмы лучше выбрать, чтобы потом не пожалеть о покупке? Хотелось бы купить такую, которая бы служила долгое время
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veronilima



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: середа травня 19, 2021 6:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, как я вас понимаю, мы недавно переехали на съемную квартиру бюджетом поменьше, тут стиральная машинка просто ужас. Вот сейчас тоже нужна стиральная машинка для большой семьи, желательно с функциями быстрой стирки и загрузки до 7кг.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: середа травня 19, 2021 6:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну выбрать, как по мне не так сложно, как может показаться, главное определиться с основными функциями и бюджетом, а там дальше дело за малым остаётся-купить) В этом ничего сложного нет, нужно немного усилий приложить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 19, 2021 6:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне вот тоже недавно пришлось заниматься выбором стиральной машинки, потому что моя в один прекрасный момент попросту перестала стирать, вместе с одеждой, к тому же и дверцу удалось открыть с горем пополам. В общем, ремонту не подлежала.
Заинтересовали меня стиральные машины LG https://allo.ua/ru/stiralnye-mashiny/proizvoditel-lg/ вот тут рассматривала варианты, читая отзывы. Приобрела стирально-сушильную машину LG F2J7HG2W, загружать можно до 7 кг, множество разных программ, управлять можно с телефона, очень удобно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Эдик



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 64

ПовідомленняНаписане: середа серпня 25, 2021 11:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже на эту стиралку смотрел, только по итогу решил купить стиральная машина харьков https://era-elektroniki.com.ua/care-of-linen/washing-machines/ , чтобы сразу с доставкой не было проблем. По цене тоже получилась чуть дешевле, поэтому счастью моему нет предела. А еще в рассрочку смог оформить покупку сушильной машинки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
МАКСИМ355



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 80

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 26, 2021 10:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хорошая.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
леончик



З нами з: 09.04.21
Повідомлень: 30

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 20, 2021 10:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене реально проблеми з пошуком якісної пралки, чомусь всі йдуть старі моделі, а я хочу аби працювала швидко і тихо
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
лучкина



З нами з: 05.02.20
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 20, 2021 10:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Головна вимога перед пошуком такої техніки - це вивчення саме додаткових функцій, ось тоді можна і не хвилюватись, а просто насолоджуватись якісним пранням.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 20, 2021 10:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

леончик написав:
В мене реально проблеми з пошуком якісної пралки, чомусь всі йдуть старі моделі, а я хочу аби працювала швидко і тихо

Ось так і ми були в розпачі, ну не могли знайти достойного варіанту і дуже добре, що вийшло відразу звернути увагу на опис і рекомендацію знайомих відносно прально-сушильних машин Bosch https://www.bosch-home.com.ua/uk/produkty/prannya-ta-sushinnya/pralno-suchilny-machiny На перший погляд реально нічого особливого, та це не так! Це техніка майбутнього, тому при виборі шукайте реальні варіанти з максимальною кількістю функцій.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 401

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 28, 2021 9:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня не все дома Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Petrova



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 66
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 28, 2021 10:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А кто бош стиралку сможет починить? Живем в Киеве.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 483

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 29, 2021 12:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Petrova написав:
А кто бош стиралку сможет починить? Живем в Киеве.


В Киеве много мастеров, ведь рынок там огромный. Смотрите, вот тут есть хороший ремонт стиральных машин на Дарнице b60.com.ua/remont-stiralnyh-mashin-darnitsa/ Также мастер сможет на дом выехать. Вы посмотрите по сайту, там детальная информация расписанная и можно позвонить по номерам телефона, чтобы проконсультироваться. Качество ремонта тут высокое, мне понравилось.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group