www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:40 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Конкурс "Кролевецька красуня" 28 червня 2007
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер травня 31, 2007 1:04 pm    Тема повідомлення: Конкурс "Кролевецька красуня" 28 червня 2007 Відповісти цитуючи

*
Увага, кролевчани й кролевчанки (особливо, кролевчанки)!

Вже сьомий рік поспіль проводится в нашому районі конкурс "Кролевецька красуня". Приймати участь в ньому можуть дівчата від 14 до 25 років. Тож, якщо близькі і друзі вважають вас привабливою, ви не маєте комплексів, вільно почуваєте себе на сцені, хочете, щоб про вашу красу заговорили інші, або у вас є такі знайомі - телефонуйте 9-12-38; 5-26-60, звертайтесь у відділ у справах молоді і спорту та районний Будинок культури.

З конкурсантками працюють професійні хореограф та режисер, на усіх учасниць чекають призи і подарунки.

Сам конкурс відбудеться 24 червня в районному Будинку культури. Заявки приймаються до 10 червня.
Давайте доведемо всім, що наші дівчата - найкращі!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 19, 2007 2:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хоча ніхто й не відреагував на попереднє повідомлення, все ж таки додаю інформацію. Конкурс "Кролевецька красуня-2007" переноситься на 28 червня. О 14.00 год. в РБК відбудеться конкурс, а о 19.00 год. в міському парку святкування Дня Молоді. Приєднуйтесь!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 3:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Конкурс не понравился!Еще и не понятно по какому критерию оценивали конкурсанток!?Выступления их были на уровне детской самодеятельности!!!Надеюсь на следующий год я увижу что то поинтиресней!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 3:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pussy написав:
Конкурс не понравился!Еще и не понятно по какому критерию оценивали конкурсанток!?Выступления их были на уровне детской самодеятельности!!!Надеюсь на следующий год я увижу что то поинтиресней!

Не люблю скаржитися на свою професію, на кшталт: "якби ви знали, з якими труднощами все це робиться" Smile Дійсно, глядачеві про це знати не треба, але цього року ми вже "накапали" на голову організаторам (ми теж бачимо недоліки), сподіваюсь, наступного року у нас буде можливість підготуватися краще. А щоб було цікавіше - потрібна конкуренція. Замість того, щоб критикувати - прийдіть наступного року і прийміть участь. Слабо? Smile А конструктивну критику я не тільки схвалюю, а й прошу поділитися ідеями. Не як погана свекруха - не знаю як, тільки не так, а щоб реальні пропозиції були. Тоді все буде набагато краще.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Реальні пропозиції? Нате!
1. Конкурсанток треба брати різного віку, а не 15-17 рочків. Дитсадок на чцені! Embarassed
2. Оголошувати критеріі оцінювання перед початком конкурсу.
3. Показувати бали окремо кожного із членів жюрі. :idea:
4. Урізноманітнити конкурсну програму. Зробити її несподіваною і трохи імпровізованою. Попросити кожну з конкурсанток охарактеризувати себе одним словом, чи щось таке. (Просто є тільки 2 види того, шо там побачити можна: або танці, або співи сумнівної якості :? ).
4. Підбирати конкурсанток таким чином, щоб на сцені була конкуренція, а не розтерзання однією чи двома пятьох. Так не цікаво.

Конструктивну критику підготовано та створено за сприяння мене. Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 10:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Підтримую також ідею виставлення балів та оголошення місс-красуні прямо в залі. Тобто, щоб жюрі не втаємничувалося в кімнаті з лимонадом чи пепсі.
Не моя ідея, але підтримую.

Комп"ютер - миттєвий підрахунок балів і оголошення проміжних та остаточних балів прямо із залу! Жюрі залишає місця тільки щоб вручити призи, та поздоровити учасниць!

Також таблички з балами, щоб глядачі бачили.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 10:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Реальні пропозиції? Нате!
1. Конкурсанток треба брати різного віку, а не 15-17 рочків. Дитсадок на чцені! Embarassed

Не скажіть, 17 років - це вже дорослі дівиці, тим більше, що у нас вони відразу після школи намагаються вискочити заміж, і вже вийде не "Місс", а "Міссіс" Smile
muckahel написав:
2. Оголошувати критеріі оцінювання перед початком конкурсу.

Буде виконано! (Самі вже помітили)
muckahel написав:
3. Показувати бали окремо кожного із членів жюрі. :idea:

Це також прийнято до уваги.
muckahel написав:
4. Урізноманітнити конкурсну програму. Зробити її несподіваною і трохи імпровізованою. Попросити кожну з конкурсанток охарактеризувати себе одним словом, чи щось таке. (Просто є тільки 2 види того, шо там побачити можна: або танці, або співи сумнівної якості :? ).

Ой, хвора тема. Приходять такі сміливі, а потім вчимо їх не те що танцювати чи співати, а стояти і говорити на сцені. (А як видумали, артист - це легка професія?) І така професійна таємниця - кожна імпровізація - це добре підготована і відрепетирована реприза, або це має бути професіонал найвищого пілотажу.
muckahel написав:
4. Підбирати конкурсанток таким чином, щоб на сцені була конкуренція, а не розтерзання однією чи двома пятьох. Так не цікаво.

Щодо конкуренції цілком згодна, але приходить дуже мало дівчат, тому і якість шкутильгає. Вже минулого року не було відбіркового конкурсу, а брали всіх підряд. А цього взагалі умовляли прийняти хоч кого-небудь участь. Але теж працюємо над вирішенням цього питання, тим більше, що ідеї є.
muckahel написав:
Конструктивну критику підготовано та створено за сприяння мене. Very Happy

Дуже дякую Razz
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 5:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А какого возраста девушек вы принимаете на конкурс!?
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 9:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pussy написав:
А какого возраста девушек вы принимаете на конкурс!?

По Положенню - з 14 років до 25. Хоча, я думаю, наступного року будемо трохи міняти. Цього року 14-річна учасниця зайняла ІІІ місце і стала "Міс Оріфлейм". До речі, мені здається, що особисто ви цілком можете прийняти участь в конкурсі, так що до зустрічі наступного року.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 10:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Pussy написав:
А какого возраста девушек вы принимаете на конкурс!?

По Положенню - з 14 років до 25. Хоча, я думаю, наступного року будемо трохи міняти. Цього року 14-річна учасниця зайняла ІІІ місце і стала "Міс Оріфлейм". До речі, мені здається, що особисто ви цілком можете прийняти участь в конкурсі, так що до зустрічі наступного року.


:?: Трохи міняти в який бік? На збільшення віку чи на зменшення? А то я трохи випав з питання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 12:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

14 років - це все ж таки діти, не зважаючи на акселерацію. І якщо ви з раннього дитинства не виходите на сцену, то досить важко це зробити вперше саме у 14 років. І ще такий аспект - приймає дитина участь в конкурсі, посідає десь 6-7 місце, а потім зустрічаєш її через рік - а з неї та-а-ака красуня виросла, а по другому разу не всі підуть, та й я думаю, що це неетично. Тож будемо наполягати, щоб мінімальний вік був 15 років.
І ще. Вже другий рік чую побажання проводити подібний конкурс серед чоловіків. Як ви гадаєте, чи варто? Smile
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спробувати можна, а чом і ні?))
треба проголосувати)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 3:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я за. Хоч на сцені веселіше буде. Embarassed Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 09, 2007 11:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Я за. Хоч на сцені веселіше буде. Embarassed Laughing

От і добре, вже два учасника є Smile
Будемо працювати в даному напрямку.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 11, 2007 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
На сайті розміщені фото з конкурсу "Кролевецька красуня". 28 червня 2007 року: http://krolevets.com/photos/beauty2007/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group