www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 4:00 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Переходим на вейпы

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bors



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 97

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 12, 2021 4:11 pm    Тема повідомлення: Переходим на вейпы Відповісти цитуючи

Я вот уже давно не парюсь по этому поводу - а просто парю))
Отличный способ бросить курить - полезно для здоровья и не раздражаешь окружающих.
А вы как считаете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
огниво



З нами з: 15.12.20
Повідомлень: 82

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 12, 2021 4:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Правильный подход, многие так курить бросили.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 12, 2021 9:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня старенький вейп - давно его покупала, но он работает нормально, поэтому менять не собираюсь, а вот жидкость подбираю новую, раньше простеньку дешевую брала отечественного производства. теперь вот эту https://drsmoke.org/skwezed-salt хочу попробовать, пишут, что она очень вкусная и от нее много пара. Что ж, попробую, закажу ее на сайте Др. Смоук.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
beezyt



З нами з: 17.03.21
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа березня 17, 2021 10:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взял себе стартовый набор Eleaf iJust 3 Kit Silver https://rozetka.com.ua/elektronnie-sigarety-batareinie-mody-atomaizery/c4627066/producer=eleaf/ отличный бюджетный вариант ,цена всего 900 грн
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 262

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 01, 2021 6:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу купить себе жидкости на солевом никотине для POD систем, где посоветуете это лучше всего сделать? Есть какие-то хорошие проверенные магазины, где можно заказать подобные товары?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 264

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 01, 2021 7:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня все себе жидкости на солевом никотине для POD системы с этого https://v7par.com/zhidkosti/zhidkosti-na-solevom-nikotine/ магазина. Пользуюсь ими уже больше года, покупаю только тут заправки, здесь хороший выбор фирменных товаров и доступные цены, вот поэтому я и выбрал для себя его. Советую вам заглянуть туда и ознакомится с каталогом их продукции. Думаю, вам понравится.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group